Založiť webovú stránku alebo eShop

DOBRÝ MASÉR

Ďalšie stránky

 

 

http://www.ngsolnajaskyna-ke.sk/ - V blízkosti masérského salónu sa nachádza soľná jaskyňa.

 V jaskyni vládne unikátna mikroklíma vyznačujúca sa absolútnou bakteriálnou čistotou a vzduchom, ktorý je vďaka soli z Mŕtveho mora obohatený minerálmi a stopovými prvkami, ktoré vplývajú na psychiku a zdravie ako detí tak i dospelých.

 

 

http://www.pasketik.sk/ - Registračné pokladnice, obchodné váhy, snímače čiarových kódov a kompletný servis pre podnikateľov.

 

http://www.1brain.sk/ - Metóda 3v1, systém One Brain, je jemný a nenásilný spôsob ako identifikovať a uvoľniť stres. Tým môžeme zmierniť alebo odstrániť jeho následky, ktoré zvyčajne poznáme ako pochybnosti, strach alebo pocit neschopnosti, ale aj rôzne bolesti a zdravotné ťažkosti. 

 

http://www.zdravie.efekt.sk/uvod.html  -  V čase, keď sa väčšina ľudstva priveľmi odklonila od prirodzeného spôsobu života a privodila si nesprávnou životosprávou hrozné choroby, mali by sme opäť začať vyhľadávať naše liečivé rastliny, ktorými nás Pán Boh vo svojej láskavosti od nepamäti obdarúva. 

 

http://www.cizik.sk/ - Príjemné posedenie a chutné jedlo v reštaurácii Čížik v Košiciach, rozvoz stravy.

 

http://www.pedikurakosice.sk/ - Pedikúru, manikúru, nechtový dizajn, masáže, či parafínové zábaly rúk a nôh. To všetko nájdete v salóne Monia na sídlisku Dargovských hrdinov – Furči.

 

http://www.alexmedzihradsky.eu - Mudr. Alex Medzihradský, zubný lekár a nadšenec nových technológií a postupov v stomatológii Vás rád privíta na sídlisku Dargovských hrdinov (Furča).

 

http://michalovmalinska.sk/  - Overené, veľmi kvalitné ubytovanie v Chorvátsku na ostrove Krk. Osobne  odporúčam.

 

http://www.viamaradecor.sk - firma sa  zaoberá výrobou betónových obkladov imitujúcich tehlové murivo, prirodný kameň a drevené dosky za priaznivé ceny.

 

http://uzdrav.sk/  -  Veľmi šikovný tým ľudí, ochotných a schopných pomôsť aj v tých najťažších chorobách. Najkvalitnejšia diagnostika organizmu. (niekolko tisíc strán) Oplatí sa tam zavolať a opýtať sa. Osobne odporúčam.

 

Ak ste spokojní s našimi službami, zdieľajte nás na facebook.com

TOPlist