Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Náš tím

 

 

 

 

Erich Dudič

Masírovaniu a liečiteľstvu som sa začal venovať hneď revolúcii približne v roku 1995.

Najprv to boli kurzy Reiky, 1st., 2.st. a Reiky Majster. Tieto kurzy mi dali cit a základné znalosti o energiách, čakrách a práce s nimi.  Neskôr to boli Kurzy Silvovej metódy ktoré mi dali základy pozitívneho myslenia, možnosti ovládania svojho myslenia ale aj myslenia ostatných za účelom skvalitnenia života a zdravia. Takto naštartovaný som sa začal venovať rozvoju osobnosi metódou One brain. Nejaký čas som bol odcestovaný v zahraničí, kde som pracoval ako opatrovateľ v súkromnom sanatóriu. Po návrate na Slovensko som študoval masírovanie, najprv základný kurz, neskôr reflexné masáže, mäkké techniky, baňkovanie, masáž pre tehotné, Brousovu a Dornovú techniku,zoštíhľovacie masáže, medovú masáž. Masírovanie sa stalo mojím životným štýlom a stále sa venujem štúdiu nových techník.

Posledných 6 rokov som študoval aj metódu one brain. Je to spôsob na odbúravanie prežitých stresov ktoré nás blokujú v napredovaní a častokrát sú príčinou zdravotných problémov, stuhnutého svalstva, zlého trávenia a neúspechov.

Jedným z poslednýchškolení bol aj kurz Shambala 1024 zameraný na možnosti liečenia s pomocou anielov a starých Atlantských znakov.

Tieto školenia niesú poslednými a postupne budem uvádzať do praxe ďalšie nové techniky.

Som tu preto aby som Vám poradil a pomohol. Teším sa na Vás.

 

 

 

Vladimír Swatoň

 

 

Masírovaniu som sa začal venovať v roku 2001 v Prahe, kde som absolvoval základný kurz športovej a relaxačnej masáže. Ďalších 15 rokov som pôsobil v Londýne, kde som naberal prax a skúsenosti. Od roku 2016 pôsobím v Košiciach kde spolupracujem so salónom Dobrý Masér.

Na moju spirituálnu cestu objavovania a práce s energiami a s pozitívnym myslením som nastúpil v roku 1992, keď som absolvoval kurz Silvovej metódy nasledovaný kurzami Reiky I. a II. Túto dlhú púť poznania som zavŕšil v roku 2015 absolvovaním kurzu Reiky Majster Učiteľ.

Prevratnou zmenou v mojom živote bol dotyk a nasledovné absolvovanie metódy ONE BRAIN - psychologické poradenstvo a odbúravanie emocionálnych stresov , ktorú som úspešne ukončil v roku 2016, celých 21 rokov objavovania a práce s klientmi od jej začatia.

V poslednom roku som absolvoval viacero certifikovaných kurzov ako Mäkké techniky, Myofasciálne techniky, Baňkovanie, Moxovanie, Reflexná masáž, Chiropraxia a Japonská tlaková masáž Shiatsu. Masírovanie sa pre mňa stalo životným štýlom a moja zvedavosť ma neustále ženie dopredu zvyšovaním si mojej kvalifikácie.

Som veľmi otvorený a srdečný a teším sa na každého klienta, ktorý potrebuje zrelaxovať stuhnuté telo či nabrať novú životnú energiu.

 

 

 

 

TOPlist