Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Masážne oleje REGE DAY

 

Ponúkame masážne oleje na predaj masérom aj na domáce použitie. 
 
V našom salone používame prevažne tieto oleje a všetkým ich vrelo odporúčame. Zakúpiť si ich môžte osobne v našej prevádzke. Máme v ponuke všetky druhy-vône, takže kľudne sa zastavte, vyskúšať, ovoniať, natrieť. Všetky oleje sú vyrobené  na olivovom základe, to znamená čisto prírodný produkt s množstvom vitamínov a plné prvkov vhodných pre pokožku.Masážne oleje Regeday sú tajomstvom z prírody, ktorých hlavné zložky tvoria olivový olej a prírodné esenciálne oleje.

Hlavná zložka masážneho oleja Regeday - olivový olej pokožku krásne premastí, hydratuje a vyživí vďaka obsahu cenných látok a vitamínov – skupiny B, A, C, E, ktoré sa podieľajú na ochrane pokožky.

Olivový olej sa hodí obzvlášť na suchú a citlivú pokožku, osvedčil sa tiež pri ošetrení pokožky postihnutej ekzémom.

Olivový olej sa používa aj na udržanie elasticity a mladistvého vzhľadu - chráni ju pred starnutím, je teda vhodný tiež pre zrelšiu pokožku, pri celulitíde.

Vďaka rôznorodosti účinkov esenciálnych olejov v masážnych olejoch Regeday môžete vyhovieť klientom rôznych problémov, chutí....

 

Chcete dať svojim klientom viac, masírujte olejmi Regeday. Balenia 1000 ml sú s dávkovacou pumpou v cene 13,90€
a 250 ml masážne oleje v cene 5,90€ sú s dávkovacím vrchnákom.

 

 

Santalový masážny olej

je upokojujúci, nervové tonikum – pri depresiách, nervozite, nespavosti, pôsobí ako afrodiziakum.

Zloženie: olivový olej, santalový

Vlastnosti oleja - silice: protiinfekčný, zvieravý, tonizuje srdcovú činnosť, proti zápche, močopudný, vlhčiaci, uvoľňujúci nervy, sedatívny, tonizjjúci

Olej zo santalového dreva je jemný a používa sa pri liečbe pohlavných infekčných ochorení a infekcií močových ciest, zvlášť cystitídy. Pôsobí na tráviaci systém, zmierňuje pálenie záhy a nevoľnosť. Blahodarne pôsobí na liečbu akné a suchej pokožky (vrátane suchých ekzémov) a rovnako tak pri liečení hemoroidov a kŕčových žíl. ako tonikum je vraj účinný aj pri prípadoch impotencie. Môže byť taktiež účinným prostriedkom pri zmierňovaní úzkostí a strachu.

Bezpečnosť použitia: pri bežnom aromaterapeutickom použití nie sú známe žiadne kontraindikácie.

 


 

Masážny olej Ranná rosa

tvorí zmes olejov, ktorá dopomáha k pocitu uvoľnenia pri masáži, okrem priaznivých účinkov na pokožku, priaznivo pôsobí pri stuhnutých svaloch, reumatických ťažkostiach, emočnom vypätí,...

Zloženie: olivový olej, citrón, jedľa

Vlastnosti oleja – silice:

citrón: vzpružujúci, antiseptický – využíva sa pri respiračných problémoch, bolesti hrdla, pri mastnej pleti, pozor pri citlivej alergickej pokožke

jedla: stimulačný, antiseptický, relaxačný – účinný pri respiračných problémoch, reumatických problémoch, pri prechladnutí, osviežuje vzduch.

 


 

Grapefruitový masážny olej

je účinným prostriedkom proti mastnej pokožke a akné, jeho pravidelné používanie 2 krát denne účinne pomáha proti celulitíde, hromadeniu tekutín v tele a obezite.

Zloženie: olivový olej, grapefruitový olej

Vlastnosti oleja: antiseptický, podporujúci chuť a trávenie, močopudný

Je účinným prostriedkom proti mastnej pokožke a akné a jeho pravidelné použitie dva krát denne pomáha proti celulitíde, hromadeniu tekutín v tele a obezite. Jeho antiseptické vlastnosti sa využívajú na dezinfekciu vzduchu v nemocničných izbách - pomocou odparovačov. Počas dlhých ciest je vhodné pridať ho malé množstvo - 4 kvapky na liter - do pramenitej vody na prevenciu zažívacích ťažkostí.

Bezpečnosť použitia: pri bežnom aromaterapeutickom použití nie sú známe žiadne kontraindikácie.

 


 

Levanduľový  masážny olej

je najviac používaný. Je účinný pri reumatických a svalových bolestiach. Má omladzujúce účinky na pokožku a pomáha pri presušenej aj mastnej pokožke. Olej je vhodný aj niektoré kožné ochorenia - ekzém,  akné, regeneruje kožné bunky. Je najbezpečnejší aj pre veľmi malé deti.

Zloženie: olivový olej, levanduľa

Vlastnosti oleja: analgetický, protibakteriálny, protiplesňový, protizápalový, antiseptický, protikŕčový, utišujúci, sedatívny, podporuje srdcovú činnosť, proti nadúvaniu, zaceľujúci, upravujúci menštruáciu, hypotenzívny (znižujúci krvný tlak) tonizujúci

Levanduľový olej má omladzovacie účinky na pokožku a pomáha pri presušenej a mastnej pokožke. V kombinácií s ďalšími olejmi zmierňuje bolesti hlavy z napätia a je vhodný na upokojenie nervov, odstraňovanie depresií, zmierňovanie hnevu a utišovanie pocitov strachu a žiaľu.

Bezpečnosť použitia: pri bežnom aromaterapeutickom použití nie sú známe žiadne kontraindikácie.

 


 

Eukalyptový masážny olej

je vhodný na zmierňovanie bolestí svalov, pôsobí účinne aj proti kašľu a nachladnutiu, má močopudné účinky.

Zloženie: olivový olej, eukalyptus

Vlastnosti oleja: analgetický, proti katarovým zápalom, protiinfekčný, antivírusový, vyrovnávajúci, proti zápche, podporujúci trávenie, odhlieňujúci, profylaktický

Je vhodný na zmierňovanie bolestí svalov a pôsobí účinne aj proti kašľu a nachladnutiu, a to ako pre priamu liečbu, ako aj ako preventívny prostriedok.

Bezpečnosť použitia: pri bežnom aromaterapeutickom použití nie sú známe žiadne kontraindikácie. Ak ho budete používať  ako inhalačný prostriedok pre deti, dodržiavajte odporúčané rozriedenie.

 


 

Masážny olej Mesačný svit

upokojuje nervy, vnesie pocit príjemného pokoja a očakávania. Je obzvlášť vhodný na upokojujúce, relaxačné druhy masáží.

Zloženie: olivový olej, citrón, pomaranč

Vlastnosti oleja: protizápalový, protizrážanlivý, utišujúci, podporujúci trávenie, sedatívny, tonizujúci

Pomarančový olej zlepšuje nedostatočný krvný obeh a lieči zažívacie ťažkosti a zápchu. Má antidepresívne účinky a podporuje pozitívne myslenie a radostnú náladu.

Bezpečnosť použitia: je fotosenzitívny - minimálne dve hodiny po použití oleja sa nevystavovať slnečnému žiareniu.

 


 

Masážny olej Lesná zmes 

obsahuje zmes olejov výsledkom, ktorých je svieža vôňa. Dopomáha k pocitu uvoľnenia, upokojuje emócie, priaznivo pôsobí na dýchací systém, stuhnuté svaly.

Zloženie: olivový olej, borovica, jedľa

Vlastnosti oleja: analgetický, protibakteriálny, protiplesňový, protiinfekčný, protizápalový, proti poteniu, balzamujúci, proti zápche, odhlieňujúci, podporuje tvorbu hormónov, znižuje krvný tlak, tonizuje činnosť nervového systému

Borovicový olej má vynikajúce dezinfekčné vlastnosti a osviežuje vzduch - pri rozptýlení do vzduchu jeho antiseptické účinky bránia šíreniu infekcií. Odporúča sa na liečbu infekčných ochorení zažívacieho traktu a sennej nádchy a jeho protizápalové účinky z nej robia vhodný prostriedok na liečbu cystitídy a reumatizmu. Je to vynikajúci povzbudzujúci prostriedok v prípadoch celkovej ochabnutosti a nedostatku energie a údajne pomáha proti melanchólii a pesimizmu.

Bezpečnosť použitia: pri bežnom aromaterapeutickom použití nie sú známe žiadne kontraindikácie.

 


 

Škoricový masážny olej

má zahrievajúce účinky, vhodný pri bolesti svalov, na masáže v chladnom období, pri vyčerpaní. Opatrne pri citlivej pokožke.

Zloženie: olivový olej, škorica

Vlastnosti oleja: vzpružujúci, antidepresívny, povznášajúci

Výrazne pôsobí na tráviaci trakt, plynatosť, má protikŕčové účinky, vhodný je proti kašlu a zápalu horných dýchacích ciest. Stimuluje chuť, využíva sa stavoch úzkosti.

Bezpečnosť použitia: doporučuje sa dodržať nízke koncentrácie - môže pôsobiť toxicky a omamne.

 


 

Mätový masážny olej

má ochladzujúci účinok, uvoľňuje svaly - antispazmatikum, zmierňuje bolesť pri svalovej horúčke, má omladzujúci účinok.

Zloženie: olivový olej, mäta prieporná

Vlastnosti oleja: analgetický, protibakteriálny, protiplesňový, protizápalový, proti migréne, znižujúci tvorbu materského mlieka, antipyretický (znižujúci horúčku), proti nadúvaniu, proti zápche, odlieňujúci, stimulujúci činnosť pečene, podporujúci tvorbu hormónov, znižujúci krvný tlak, odpudzujúci hmyz, tonizujúci činnosť nervového systému, stimulujúci činnosť pohlavných orgánov, utišujúci, tonizujúci funkciu maternice

Blahodarne pôsobí pri zažívacích problémoch ako zlé trávenie, nevoľnosť, morská choroba či cestovná nevoľnosť a hnačka, ale taktiež pri dýchacích problémoch. Dokáže uvoľniť upchané dutiny a katary a je účinným prostriedkom pri bronchitíde, bronchiálnej astme, prechladnutiach. Pomáha očisťovať myseľ, pomáha sústredeniu a pomáha prekonať psychickú únavu a depresie. Možno ju aj používať proti hnevu, apatii a pocitom viny.

Bezpečnosť použitia: olej používajte zriedkakedy a v odporúčaných koncentráciách, môže pôsobiť ako protilátka proti homeopatickým liekom.

 


 

Rozmarínový masážny olej

zmierňuje bolesti kĺbových zápalov, uvoľňuje svalové kŕče, masáže hlavy

Zloženie: olivový olej, rozmarín

Vlastnosti oleja: analgetický, protibakteriálny, protiplesňový, protizápalový, protikŕčový, proti kašľu, protivírusový, tonizuje srdcovú činnosť, proti nadúvaniu, choleretický ( zvyšujúci tvorbu žlče v pečeni), zaceľujúci, proti upchávaniu žíl, detoxikačný, podporujúci trávenie, močopudný, upravujúci menštruáciu, upravuje hladinu cukru v krvi, reguluje krvný tlak, znižuje hladinu cholesterolu, hlienotvorný, má neuromuskulárne účinky, tonizuje činnosť nervového systému, afrodiziakum, stimulujúci

Pomáha pri dýchacích ťažkostiach, artritíde, bolestiach pri upchávaní nosných a čelných dutín a zápche. Stimuluje telo aj myseľ. Zmierňuje depresie, čistí myseľ a je vynikajúcim prostriedkom na posilnenie pamäte.

Bezpečnosť použitia: pri bežnom použití nie sú známe kontraindikácie.

 


 

Borovicový masážny olej

je účinný pri reumatických bolestiach kĺbov, posilňuje imunitu, napomáha rastu vlasov pri masáži hlavy.

Zloženie: olivový olej, borovica

Vlastnosti oleja: analgetický, protibakteriálny, protiplesňový, protiinfekčný, protizápalový, proti poteniu, balzamujúci, proti zápche, odhlieňujúci, podporuje tvorbu hormónov, znižuje krvný tlak, tonizuje činnosť nervového systému

Borovicový olej má vynikajúce dezinfekčné vlastnosti a osviežuje vzduch - pri rozptýlení do vzduchu jeho antiseptické účinky bránia šíreniu infekcií. Odporúča sa na liečbu infekčných ochorení zažívacieho traktu a sennej nádchy a jeho protizápalové účinky z nej robia vhodný prostriedok na liečbu cystitídy a reumatizmu. Je to vynikajúci povzbudzujúci prostriedok v prípadoch celkovej ochabnutosti a nedostatku energie a údajne pomáha proti melanchólii a pesimizmu.

Bezpečnosť použitia: pri bežnom aromaterapeutickom použití nie sú známe žiadne kontraindikácie.

 


 

Pomarančový masážny olej

pôsobí osviežujúco, regeneruje pokožku, posilňuje srdcovú činnosť, pomáha zmierňovať stres, úzkosť, nervozitu. Minimálne dve hodiny po masáži pomarančovým olejom sa nevystavovať slnečnému žiareniu.

Zloženie: olivový olej, pomaranč

Vlastnosti oleja: protizápalový, protizrážanlivý, utišujúci, podporujúci trávenie, sedatívny, tonizujúci

Pomarančový olej zlepšuje nedostatočný krvný obeh a lieči zažívacie ťažkosti a zápchu. Má antidepresívne účinky a podporuje pozitívne myslenie a radostnú náladu.

Bezpečnosť použitia: je fotosenzitívny - minimálne dve hodiny po použití oleja sa nevystavovať slnečnému žiareniu.

 


 

Masážny olej lemongras

je veľmi vhodný na masáž unavených a nadmerne sa potiacich nôh, prebúdza zmysli, čistí myseľ, uvoľňuje od bolesti hlavy. Opatrne pri citlivej, alergickej pokožke.

Zloženie: olivový olej, lenomgras

 


 

Masážny olej Regeday

 je jeden z našich najobľúbenejších a zároveň najvyhľadávanejších olejov vďaka presnej kombinácií silíc, ktorá uvoľní telo i myseľ.

Zloženie: olivový olej, eukalyptus, levanduľa, citrónová tráva.

 


 

Masážny olej Teplo v zime

je hrejivý masážny olej, vhodný pri bolestiach svalov, vhodný pri strese, nervozite na uvoľnenie.

Zloženie: olivový olej, škorica, pomaranč, 

 

 

UPOZORNENIE:

olivové masážne oleje pri nízkych teplotách tuhnú, vytvárajú sa v nich tukové zhluky, ktoré sa zvýšením teploty opäť rozpustia – napríklad v teplom vodnom kúpeli

Oleje používajte len na účely ich určenia – masáže celého tela.

 

TOPlist